Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Notiks pedagogu un izglītības iestāžu forums „Izglītība izaugsmei 2018”

Autors: IK informācija @ 11.06.2018

13. un 14. jūnijā Biznesa augstskolā „Turība” (Graudu iela 68) notiks Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) organizētais forums „Izglītība izaugsmei 2018”, kurā tiek popularizēti profesionāli un aktīvi pedagogi, kā arī  veicināta skolas pedagogu kolektīvu profesionālās kompetences pilnveide, portālu „Izglītība un kultūra” informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

RIIMC sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu jau ceturto mācību gadu īsteno izglītības attīstības projektu „Izglītība izaugsmei”. 2017./2018. mācību gadā Rīgas pedagogi un skolas tika aicinātas piedalīties kādā no divām aktivitātēm:

·      pedagogu meistarības konkursā „Radi. Rādi. Redzi”, kura mērķis bija apzināt un popularizēt aktīvus un radošus pedagogus no Rīgas, kuri savā darbā cenšas izmantot netradicionālas, inovatīvas mācību metodes, idejas un darba formas.

·      projektu konkursā „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”, kura mērķis bija veicināt skolas pedagogu kolektīva profesionālo kompetenču pilnveidi, tādējādi sniedzot atbalstu izglītības iestādes stratēģisko mērķu sasniegšanai.

„Latvijas izglītības sistēma šobrīd ir lielu pārmaiņu priekšā, tāpēc šogad forumā „Izglītība izaugsmei 2018” kopā ar skolām un augstskolām, skolotājiem, direktoriem, ekspertiem un uzņēmējiem notiks diskusijas par pārmaiņām gan sevī, gan tiks meklēti ceļi, kā pārmaiņas ieviest izglītības iestādēs,” raksturojot gaidāmo forumu, saka tā organizatori.

Foruma laikā būs iespēja uzklausīt skolu gūto pieredzi projektā „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”, mācīties no labās prakses piemēriem, ko atklās pedagogu radošās meistarības konkursa „Radi. Rādi. Redzi.” dalībnieki, prezentējot tēmu „Stunda Latvijas simtgadei”, kā arī piedalīties ekspertdarbnīcās, lai gūtu jaunas idejas, dalītos pieredzē un diskutētu. 

Forumu atbalsta Biznesa augstskolā „Turība”.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Runājot par savu valsti, vajag rūpīgi pieskatīt pašiem sevi un citam citu, lai neiekrītam propagandas pasākumos, bet mudinām domāt, kas kuram ir svarīgi.
Aija Tūna, izglītības eksperte


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Ričs un Vija darbā „Aka” parādīti kā nekopēja tēva bērni.

 

Kontakti

Laikraksts "Izglītība un Kultūra" 

Galvenā redaktora p.i. - Andris Barkāns

Tālr. 67096393; 25628748

 

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.