Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Nedēļas nogalē aicina uz izstādi un koncertiem „Visas Taisnības”

Autors: IK informācija @ 26.02.2018

Nedēļas nogalē aicina uz izstādi un koncertiem „Visas Taisnības”
Foto: Publicitātes foto

Šajā nedēļas nogalē no 2. līdz 4. martam ikviens tiek aicināts apmeklēt muzikālu jaunrades projektu – izstādi un koncertus „Visas Taisnības”, kas atainos Raimonda Paula un Imanta Ziedoņa satikšanos pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu nogalē no jauna skatu punkta. Izstāde būs pieejama bez maksas visas dienas no plkst. 12.00 līdz 18.00, bet koncertu apmeklētājiem no plkst. 18.00. Muzikālais projekts „”Visas Taisnības” notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Durbes ielā 4 (ieeja no Aisteres ielas 2), Rīgā, portālu „Izglītība un Kultūra” informēja Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” komunikācijas vadītāja Kristīne Tjarve.

Izstādē būs iespēja iepazīties ar I. Ziedoņa muzeja veidoto skatījumu uz kultūru 20. gadsimta 70. gadu otrajā pusē, kad tapis R. Paula dziesmu cikls ar I. Ziedoņa vārdiem. Izstādes saturu veido Ziedoņa muzeja un pieaicināto pētnieku komandas atklājumi par I. Ziedoņa un R. Paula daiļradi un būtiskākajiem laikmeta kontekstiem literatūrā, mūzikā un kultūrā.

 

Izstādes laikā darbosies kafejnīca, kurā varēs sajust 70. gadu atmosfēru un, kurā, uzrādot pensionāru apliecību, varēs iegādāties īpaši senioriem sagatavotu piedāvājumu.

 

Savukārt koncertus „Visas Taisnības” veidojusi muzikālā apvienība – mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, kuri piešķīruši pavisam jaunu skanējumu R. Paula dziesmām ar I. Ziedoņa vārdiem. Koncertos uzstāsies I. Ziedoņa fonda „Viegli” mūziķi un draugi: Goran Gora, Jānis Strapcāns, Renārs Kaupers, Māra Upmane-Holšteine, R. Gusarevs un DJ Monsta, Edavārdi, Elizabete Vētra, u.c.

 

Koncertu norises vietā būs iespēja iegādāties arī mūzikas albumu „Visas Taisnības”, par ko viens no tā autoriem R. Gusarevs saka: „Šī ir unikāla iespēja strādāt ar R. Paulu un I. Ziedoni vienlaicīgi. Tā ir liela atbildība, jo jāatrod balanss svaru kausos starp mūziku un dzeju. Liels prieks, ka šajā projektā bija iespēja sadarboties ar DJ Monsta. Arī visi iesaistītie mūziķi izpildīja savu mājasdarbu lieliski, tādēļ iesaku katram klausītājam novērtēt to, kā šīs dziesmas caur savu prizmu ir izlaidis katrs mūziķis. Bija ļoti interesanti vērot, cik lielā mērā viņi bija gatavi izkāpt no savas komforta zonas un cik pārsteidzoši tālu viņi galu galā izkāpa. Tas bija negaidīti labi, paldies!”

 

„Visas Taisnības” albumu ir iespējams noklausīties interneta straumēšanas vietnē „Spotify” - http://ej.uz/visastaisnibas_albums.

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties ekase.lv un bilesuserviss.lv mājaslapā un biļešu kasēs visā Latvijā. Biļešu cenas – 15 EUR, senioriem, skolēniem un skolotājiem - ISIC un ITIC karšu īpašniekiem, uzrādot apliecību – 15% atlaide. Koncerta apmeklētāji gaidīti no 18.00, lai baudītu izstādi. Koncertu sākums plkst. 20.00.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Ja mēs kā nācija, kā tauta gribam ilgtermiņā pastāvēt, izglītība ir noteicošā. Latvijas lielākā bagātība nav meži, bet gan cilvēka smadzenes. No šāda viedokļa izglītības sistēmai ir ne tikai mācīšanas un izglītošanas funkcija, bet izglītība ir arī ievērojami dzelžaināks priekšnosacījums nācijas pastāvēšanai.
Aldis Baumanis, biznesa augstskolas „Turība”rektors un valdes priekšsēdētājs


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Liekas, ka pulvera autoram visai grāmatai nav pieticis.

 

Kontakti

Laikraksts "Izglītība un Kultūra" 

Galvenā redaktora p.i. - Andris Barkāns

Tālr. 67096393; 25628748

 

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.