Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Aicina iepriecināt bērnus un tuviniekus ar Ziemassvētku vecīša vēstuli

Autors: IK informācija @ 04.12.2017

system/application/uploads/file/3 soli.jpg

Jau trešo gadu "Centrs Dardedze" ir uzsācis pirmssvētku kampaņu "Citāda dāvana". Tā ir iespēja ikvienam pārsteigt savus bērnus vai citus tuvus cilvēkus ar personisku vēstuli no Ziemassvētku vecīša – apmaiņā pret ziedojumu centradarbam vardarbības mazināšanā.

Kampaņas laikā līdz 17. decembrim centra mājaslapā iespējams aizpildīt īsu anketu par tuva cilvēka labajiem darbiem šajā gadā, turpat veikt brīvi izvēlētu ziedojumu organizācijas "Centrs Dardedze" darbībai, un ap Ziemassvētkiem adresātam pa pastu pienāks personiska vēstule no Ziemassvētku vecīša.

“Ja pirmajā gadā šī kampaņa mums bija kā eksperiments, tad tagad jau daudzās ģimenēs tas ir gaidīts notikums. Esam sapratuši, ka “Citāda dāvana” ir kas vairāk par labdarības kampaņu – tā ir akcija, kas iedvesmo cilvēkus pateikt saviem bērniem un tuviniekiem to labo, ko ikdienā pateikt nav sanācis, turklāt skaisti izdekorētā vēstulē – pasakot to ar Ziemassvētku vecīša vārdiem. Par šādas vēstules saņemšanu no sirds aizkustināti ir gan mazi bērni, gan tuvinieki, gan arī draugi un kolēģi,” stāsta “Centrs Dardedze” vadītāja Liena Krūmiņa.

"Meitiņa vakar saņēma vēstuli - aiz sajūsmas spiedza! To bērna prieku un sajūsmu pat izstāstīt nevar! Mamma, 77 gadus veca sirma kundzīte, no pārsteiguma palēcās! - tās ir tikai dažas no atsauksmēm, ko saņēmām pērn.”

Savukārt kampaņas laikā veiktie ziedojumi rada vēstulēm papildu paliekošu vērtību. Pagājušā gada kampaņas laikā saņemtie ziedojumi šogad palīdzēja organizācijai uzsākt vairākus nozīmīgus darbus - līdzās ikdienas darbam ar bērniem un ģimenēm centrs strādāja pie tā, lai Latvijā bērnam saudzīgāks kļūtu cietušo bērnu nopratināšanas process (pilotprojekts "Bērna māja"). Daudz darīts arī programmā, kas metodoloģiski palīdz bērnudārziem kļūt par bērnam drošu un draudzīgu vietu, kā arī atbalsta punktu vecākiem. Tāpat vairākās kampaņās plaši skaidrotas dažādas ar bērnu drošību un audzināšanu saistītas tēmas.

 

Šogad kampaņu “Citāda dāvana” atbalsta “Media Pasts”, “Baltijas papīrs”, kā arī “Māmiņu klubs”, “Kasjauns.lv” un “E-klase.lv”.

 

Centrs Dardedze ir nevalstiska organizācija, kas iestājas par bērnu tiesībām uz dzīvi, brīvu no vardarbības un jau vairāk nekā 16 gadus darbojas bērnu aizsardzības jomā. Tā sniedz atbalstu bērniem, kuri cietuši no seksuālas, fiziskas, emocionālas vardarbības vai novārtā pamešanas, kā arī veic preventīvas apmācības vardarbības novēršanai bērniem, vecākiem, skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem, psihologiem un citiem speciālistiem.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Paziņojums

Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Runājot par savu valsti, vajag rūpīgi pieskatīt pašiem sevi un citam citu, lai neiekrītam propagandas pasākumos, bet mudinām domāt, kas kuram ir svarīgi.
Aija Tūna, izglītības eksperte


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Gundega Repše savā stāstā cilvēkus galina dažādi; citi mirst mīlot, citi vēl citādi, bet interesanti, ka gandrīz visos stāstos mirst suns. Tas ir, manuprāt, simbols, kas apzīmē kaut ko ļoti tuvu, ne mīlestību, bet vērtību.

 

Kontakti

Laikraksts "Izglītība un Kultūra" 

Galvenā redaktora p.i. - Andris Barkāns

Tālr. 67096393; 25628748

 

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.