Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Šī mācību gada laikā IZM saskaņojusi desmit izglītības iestāžu reorganizāciju

Autors: Katrīna Slišāne @ 19.12.2009

2009./2010.mācību gada laikā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) saskaņojusi desmit izglītības iestāžu reorganizāciju, kuru vidū ir astoņas pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī viena sākumskola un viena vakara vidusskola.

Kā liecina informācija IZM mājaslapā, septembrī saskaņota Pļaviņu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu "Bērziņš" un "Rūķītis", kā arī Vietavas pirmsskolas izglītības iestādes "Zīļuks" pārveidošana par Pļaviņu novada pirmsskolas izglītības iestādes "Jumītis" filiālēm. Šajā mēnesī saskaņota arī Valmieras vakara (maiņu) vidusskolas pievienošana Valmieras 2.vidusskolai.

Savukārt oktobrī ministrija devusi saskaņojumu Jēkabpils novada pirmsskolas izglītības iestādes "Zelta sietiņš" pievienošanai Rubenes pamatskolai, Valkas novada Ērģemes pirmsskolas izglītības iestādes "Čiekuriņš" pievienošanai Ērģemes pamatskolai.

Bet novembrī saskaņota Jūrmalas sākumskolas "Zvaniņš" reorganizācija par pirmsskolas izglītības iestādi "Zvaniņš", kā arī jaunas pirmsskolas izglītības iestādes "Priedīte" izveidošana, reorganizējot pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes "Rūķītis" un "Katrīna". To plānots darīt ar 2010.gada martu.
Decembrī dots saskaņojums arī pirmsskolas izglītības iestādes "Tīraine" pievienošanai Mārupes pamatskolai, kas plānota ar nākamā gada janvāri.

Neraugoties uz iepriekš izskanējušajām bažām par iespējamu skolu slēgšanas vilni janvārī, ministrijas Komunikācijas nodaļa aģentūrai LETA apgalvoja, ka joprojām nav saņemts neviens pašvaldību iesniegums par kādas skolas slēgšanu šajā mācību gadā.

Pagaidām saskaņojums slēgšanai 2010.gadā dots piecām Rīgas skolām, par kurām aģentūra LETA ziņojusi jau iepriekš. To vidū ir Rīgas 7.internātpamatskola, Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, Rīgas komercģimnāzija, Rīgas 100.vidusskola un Rīgas 16.vidusskola. Savukārt ar 2011.gadu paredzēta Rīgas 99.vidusskolas reorganizācija.

Komentāri:
pompeja

17.01.2010

Kaa ar Audrinu vidusskolu reezeknes novadaa, kur kopaa pa visaam vidusskolas klaseem REAALI ir CIK? CIK?

Citi lasītāji iesaka:Kontakti

Izdevniecības vadītāja: Violeta Brenčeva

Tālr. 26002264

E-pasts: info@izglitiba-kultura.lv

Izdevniecības galvenā redaktore: Vita Pļaviņa

Tālr. 29190557

E-pasts: redakcija@izglitiba-kultura.lv 

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

 

 

Laikraksts "Izglītība un Kultūra"

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

No 2019. gada augusta e-izdevumus izdod SIA "V-Media" (Reģ.nr. 4010336926) un SIA "Unigunde" (50003635891)