Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle rīko „Skolotāju dienu”

Autors: IK informācija @ 24.08.2018

Pirmās Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle ((Riga International Biennial of Contemporary Art - RIBOCA) RIBOCA1) ielūdz Latvijas skolas un skolotājus īpaši pedagogiem veltītā „Skolotāju dienā”, kurā biennāles komanda iepazīstinās ar savu neformālās mākslas izglītības metodoloģiju un piedāvājumu skolām. Tāpat tiks sniegts ieskats Baltijas vērienīgākās izstādes saturā un darbos mākslas vēstnešu pavadībā, portālu „Izglītība un kultūra” informēja RIBOCA1 pārstāve Inese Dābola.

Skolotāju dienas norise ir plānota 2018. gada 28. augustā plkst. 13.00 Latvijas Universitātes bijušās Bioloģijas fakultātes ēkas lielajā auditorijā, Kronvalda bulvārī 4, Rīgā. Dalība Skolotāju dienā un ekskursijās ir bez maksas. Lai reģistrētos Skolotāju dienai vai pieteiktu ekskursiju savai klasei, lūdzu, rakstiet uz education@rigabiennial.com vai zvaniet Ievai, tālr. +371 2566 5505.

 

Laikmetīgā māksla ir arī mācību vide, kurā iespējams integrēt dažādas tēmas un jautājumus, kas nav saistīti tikai ar mākslinieciskām vērtībām. Šajā dienā skolotājiem tiks sniegti padomi, kā laikmetīgo mākslu iekļaut klases darbā. Personīgi piedaloties ekskursijā, skolotāji varēs izpētīt izstādes saturu un mākslas darbu kontekstu, kā arī iepazīt veidus, kā, mijiedarbojoties ar mākslu, papildināt mācību procesu. Mākslas darbi un to veidošanas procesa aplūkošana ir brīnišķīgs veids, kā pievērsties dažādiem priekšmetiem un tēmām, kas tiek aplūkotas skolā.

RIBOCA1 ir vērienīga laikmetīgās mākslas izstāde, kas šogad norisinās pirmo reizi. Tajā piedalās 104 mākslinieki no dažādām pasaules valstīm, un tās laikā iespējams iepazīt 141 mākslas darbu astoņās norises vietās Rīgā un Jūrmalā, kā arī pilsētvidē. Vairāk informācijas: rigabiennial.com, Facebook/RigaBiennial.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Šajā pasaulē ir jāmācās nepalikt pie autoritātes teiktā atstāsta, bet izmantot to kā starta laukumu savai domai un saviem darbiem. Tajā pašā vai pilnīgi citā virzienā.
Aija Tūna, izglītības eksperte


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Viņi abi iemīlējās apavu veikalā jau no pirmā acu uzmetiena.

 

Kontakti

Laikraksts "Izglītība un Kultūra" un elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Tālr. 67096393; 25628748

 

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.