Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle rīko „Skolotāju dienu”

Autors: IK informācija @ 24.08.2018

Pirmās Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle ((Riga International Biennial of Contemporary Art - RIBOCA) RIBOCA1) ielūdz Latvijas skolas un skolotājus īpaši pedagogiem veltītā „Skolotāju dienā”, kurā biennāles komanda iepazīstinās ar savu neformālās mākslas izglītības metodoloģiju un piedāvājumu skolām. Tāpat tiks sniegts ieskats Baltijas vērienīgākās izstādes saturā un darbos mākslas vēstnešu pavadībā, portālu „Izglītība un kultūra” informēja RIBOCA1 pārstāve Inese Dābola.

Skolotāju dienas norise ir plānota 2018. gada 28. augustā plkst. 13.00 Latvijas Universitātes bijušās Bioloģijas fakultātes ēkas lielajā auditorijā, Kronvalda bulvārī 4, Rīgā. Dalība Skolotāju dienā un ekskursijās ir bez maksas. Lai reģistrētos Skolotāju dienai vai pieteiktu ekskursiju savai klasei, lūdzu, rakstiet uz education@rigabiennial.com vai zvaniet Ievai, tālr. +371 2566 5505.

 

Laikmetīgā māksla ir arī mācību vide, kurā iespējams integrēt dažādas tēmas un jautājumus, kas nav saistīti tikai ar mākslinieciskām vērtībām. Šajā dienā skolotājiem tiks sniegti padomi, kā laikmetīgo mākslu iekļaut klases darbā. Personīgi piedaloties ekskursijā, skolotāji varēs izpētīt izstādes saturu un mākslas darbu kontekstu, kā arī iepazīt veidus, kā, mijiedarbojoties ar mākslu, papildināt mācību procesu. Mākslas darbi un to veidošanas procesa aplūkošana ir brīnišķīgs veids, kā pievērsties dažādiem priekšmetiem un tēmām, kas tiek aplūkotas skolā.

RIBOCA1 ir vērienīga laikmetīgās mākslas izstāde, kas šogad norisinās pirmo reizi. Tajā piedalās 104 mākslinieki no dažādām pasaules valstīm, un tās laikā iespējams iepazīt 141 mākslas darbu astoņās norises vietās Rīgā un Jūrmalā, kā arī pilsētvidē. Vairāk informācijas: rigabiennial.com, Facebook/RigaBiennial.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:Kontakti

Izdevniecības vadītāja: Violeta Brenčeva

Tālr. 26002264

E-pasts: info@izglitiba-kultura.lv

Izdevniecības galvenā redaktore: Vita Pļaviņa

Tālr. 29190557

E-pasts: redakcija@izglitiba-kultura.lv 

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

 

 

Laikraksts "Izglītība un Kultūra"

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

No 2019. gada augusta e-izdevumus izdod SIA "V-Media" (Reģ.nr. 4010336926) un SIA "Unigunde" (50003635891)