Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Noslēdzas Ropažu novada izglītības iestāžu reorganizācija

Autors: LETA informācija @ 01.08.2019

1. augustā noslēdzas Ropažu novada izglītības iestāžu - Zaķumuižas pamatskolas un Ropažu vidusskolas - reorganizācija, tās abas apvienojot un izveidojot Ropažu novada vidusskolu.

Veikt izglītības iestāžu reorganizāciju pašvaldība pilnvaroja Zaķumuižas pamatskolas direktori Intu Ozolu, kuru konkursa kārtībā izvēlējās par jaunveidojamās Ropažu novada vidusskolas direktori, liecina novada domes ārkārtas sēdes lēmums.

Jau ziņots, ka pagājušā gada nogalē dome izsludināja konkursu uz Ropažu vidusskolas direktora amatu. Konkursa norises laikā mainījās pašvaldības uzstādījums un redzējums par vienotas un kvalitatīvas izglītības iestādes izveides nepieciešamību, tādēļ konkurss tika izsludināts atkārtoti - nu jau uz apvienotās izglītības iestādes Ropažu novada vidusskolas direktora amatu. Konkursam pieteicās 18 pretendenti.

Trīs pretendentu izvērtēšanas kārtās un diskusijās, kurās piedalījās arī abu novada skolu vecāku padomju pārstāvji, vērtēšanas komisija par atbilstošāko un piemērotāko kandidāti atzina Ozolu, kas bija Ropažu novada Zaķumuižas pamatskolas direktore. Viņa būs atbildīga par mūsdienīgas, modernas un kvalitatīvas vienīgās Ropažu novada vispārējās izglītības iestādes izveidi un vadību, norāda pašvaldībā.

Jaunizveidotā Ropažu novada vidusskola būs abu esošo novada skolu visu saistību pārņēmēja.

Reorganizācijas laikā ir jāizstrādā jaunās izglītības iestādes nolikums un tas jāapstiprina domē, jāveic izmaiņas izglītības iestāžu reģistrā, jāveic abu izglītības iestāžu inventarizācija un jāapvieno abu iestāžu budžeti, jāizstrādā skolas attīstības plāns un jāveic citi uzdevumi.

Līdz reorganizācijas procesa pabeigšanai Ozola turpinās pildīt arī Zaķumuižas pamatskolas direktores amata pienākumus ierastajā režīmā.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:Kontakti

Izdevniecības vadītāja: Violeta Brenčeva

Tālr. 26002264

E-pasts: info@izglitiba-kultura.lv

Izdevniecības galvenā redaktore: Vita Pļaviņa

Tālr. 29190557

E-pasts: redakcija@izglitiba-kultura.lv 

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

 

 

Laikraksts "Izglītība un Kultūra"

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

No 2019. gada augusta e-izdevumus izdod SIA "V-Media" (Reģ.nr. 4010336926) un SIA "Unigunde" (50003635891)