Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Liepājā notiks forums „Iespēju tilts”

Autors: IK informācija @ 23.08.2018

28. augustā Liepājā, koncertzālē „Lielais dzintars” forumā „Iespēju tilts 2018” pulcēsies izglītības darbinieki no visas Latvijas. Izglītības uzņēmums „Lielvārds” sadarbībā ar Liepājas pilsētas izglītības pārvaldi 28. augustā jau trešo reizi jaunā mācību gada ieskaņā rīko konferenci, kas veltīta iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par pārmaiņām izglītībā, portālu „Izglītība un kultūra” informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Kā uzskata izglītības foruma rīkotāji, jebkuru pārmaiņu īstenošanai nepieciešama uzdrīkstēšanās sapņot un darīt, nebaidīties kļūdīties un uzņemties atbildību. Laikā, kad Latvijas izglītības sistēmā norisinās būtiskas pārmaiņas mācību saturā, pārdefinējot, ko mācīt un mācīties, kādas ir mācībām piemērotākās metodes, kā novērtēt sasniegto, svarīgāka nekā jebkad agrāk ir prasme mācīties citam no cita un visiem kopā, kas ir šīs konferences mērķis.

Domājot, kā labās pārmaiņas izglītībā īstenot katrā skolā un katrā klasē, šī gada foruma dalībniekiem būs iespēja ieklausīties deviņu drosmīgu līdzcilvēku – skolotāju, skolēnu, skolas vadītāju un vecāku pieredzes stāstos. Konferences pirmajā daļā „Darīt, nedrīkst atlikt!” uzstāsies Uldis Pāvuls, personālvadības konsultants un organizāciju psihologs; Elviss Straupenieks, uzņēmuma „AirBoard” vadītājs un Latvijas Autisma apvienības vadītāja Līga Bērziņa.

Konferencē ar saviem iedvesmas stāstiem dalīsies Latvijas izglītības iestāžu vadītāji – Dobeles Valsts ģimnāzijas direktore Inese Didže, Lielvārdes vidusskolas ķīmijas un dabaszinību skolotājas Kārlis Greitāns, Talsu 2. vidusskolas matemātikas skolotāja Indra Pauliņa, Rīgas Teikas vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājs Pēteris Kaļva, Alūksnes novada vidusskolas sākumskolas skolotāja Līga Krūmiņa u.c.

Konferences starplaikos būs iespēja iepazīties ar mācību līdzekļu, izglītības tehnoloģiju un mūsdienīgas mācību vides aprīkojuma ekspozīciju.

Plašāka informācija par forumu un iespēja pieteikties -http://iespejutilts.lv

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:Kontakti

Izdevniecības vadītāja: Violeta Brenčeva

Tālr. 26002264

E-pasts: info@izglitiba-kultura.lv

Izdevniecības galvenā redaktore: Vita Pļaviņa

Tālr. 29190557

E-pasts: redakcija@izglitiba-kultura.lv 

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

 

 

Laikraksts "Izglītība un Kultūra"

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

No 2019. gada augusta e-izdevumus izdod SIA "V-Media" (Reģ.nr. 4010336926) un SIA "Unigunde" (50003635891)