Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Labo darbu festivāls Zemgalē

Autors: IK informācija @ 03.05.2018

2018. gada 9. maijā plkst. 10. 00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Jelgavā, Svētes ielā 33 notiks pasākums – „Labo darbu festivāls”. Festivāla laikā aktīvākie labo darbu veicēji Zemgalē demonstrēs savus veikumu un iepazīs citu sniegumu. Pasākuma noslēgumā festivāla dalībnieki veiks vienu kopīgu labo darbu, izveidojot astoņas kukaiņu viesnīcas Jelgavai.

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar pašvaldību izglītības iestādēm, ekspertiem un nevalstiskajām organizācijām rīko Latvijas valsts simtgadei veltītu pasākumu „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” ar nosaukumu „Labo darbu festivāls”. Festivāls notiek visos Latvijas reģionos – Vidzemē, Latgalē, Kurzemē, Rīgā un arī Zemgalē.

Festivāla mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij, veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos valsts simtgades svinēšanā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā.

Pasākumā 41 skolēnu komanda no Zemgales reģiona piedalīsies labo darbu spēlē jeb ideju tirdziņā „Dots devējam”. Spēles laikā būs iespēja parādīt savu devumu, prezentējot iepriekš paveiktos labos darbus, kā arī gūt ieskatu un novērtēt citu devumu labo darbu veikumā. Festivālā arī skolotājiem būs iespēja tikties pie apaļā galda, lai apspriestu labo darbu īstenošanu izglītības iestādēs, vietējās kopienās, iespējas turpināt šo iniciatīvu, risinot galvenās problēmas un motivējot jauniešus dalībai dažādās aktivitātēs.

Pēc ideju tirdziņa „Dots devējam” eksperti un citas komandas balsojumā piešķirs labākās komandas titulu, kā arī noteiks aktīvākos apmeklētājus un pasniegs viņiem pārsteiguma balvas.

Jauniešiem tiks sniegta iespēja visiem kopā paveikt arī īpašu labo kopdarbu – izveidot kukaiņu viesnīcas (Uzvaras parkā plkst. 14.00), lai arī kukainīši var veikt savus labos darbus, tā simboliski turpinot un attīstot festivāla norisi un domu. Tas ļaus jauniešiem apzināties ne tikai savu lomu, darot labus darbus, bet arī ikvienas dzīvās radības labo darbu nozīmi.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Kompetence ir indivīda spēja kompleksi lietot zināšanas, prasmes un attieksmi, risinot problēmas mainīgās dzīves situācijās.


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Liekas, ka pulvera autoram visai grāmatai nav pieticis.

 

Kontakti

Laikraksts "Izglītība un Kultūra" 

Galvenā redaktora p.i. - Andris Barkāns

Tālr. 67096393; 25628748

 

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.