Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Kultūras pedagogu biedrība organizē lektoriju „Kultūras studijas”

Autors: IK informācija @ 20.11.2017

Sestdien, 25. novembrī,  Kultūras pedagogu biedrība aicina uz lektorija „Kultūras studijas” pirmo nodarbību. Tā notiks Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (Jūrmalas gatvē 76) no plkst. 10. 00 līdz 14. 00, portālu „Izglītība un kultūra” informēja Dr. Andrejs Mūrnieks.

Lektorija nodarbības iecerētas reizi trīs mēnešos. Tajās tiks piedāvāts padziļināts ieskats kultūras procesos, kultūras vēsturē un aktualitātēs. Lektorijs varētu izrādīties saistošs gan kulturoloģijas skolotājiem, gan visiem pedagogiem, kuri darbojas mākslas un kultūras izglītībā, kā arī ikvienam interesentam, kurš vēlētos pilnveidoties un garīgi augt.

 

Pirmajā lekciju dienā piedalīsies folklorists, muzikologs un komponists Dr. Valdis Muktupāvels ar lekcijām: „Kas ir mūzikas kultūra un kā uztvert un izprast svešu (ne-savu?) mūzikas kultūru”, kā arī „Ārpuseiropas mūzikas kultūras” un kultūras procesu pētnieks Dr. Andrejs Mūrnieks ar referātu „Eksistenciālo problēmu nozīme kultūrā un to atspoguļojums mākslas tēlos”.

 

Lai pieteiktos dalībai, jāsazinās ar Kultūras pedagogu biedrību (E-pasts: kulturaspedagogi@gmail.com; mājaslapa: www.kulturaspedagogi.lv; tālrunis: 25915978).

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Somijā pēc stundām skola nepaliek klusa. Tajā ieguldītos resursus izmanto pieaugušo izglītībā: mājturības kabinetā norit kulinārijas vai šūšanas kursi, zēnu mājturības kabinetā pieaugušie izgatavo priekšmetus no koka vai metāla, skolas mākslas studijā glezno vai veido, mūzikas kabineta instrumentus (visi iespējamie) izmanto skolēnu vai pieaugušo mūzikas grupas saviem mēģinājumiem, arī sporta un trenažieru zāli.
Dace Kalniņa, Grundzāles pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja, izglītības metodiķe un projektu koordinatore


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Gundega Repše savā stāstā cilvēkus galina dažādi; citi mirst mīlot, citi vēl citādi, bet interesanti, ka gandrīz visos stāstos mirst suns. Tas ir, manuprāt, simbols, kas apzīmē kaut ko ļoti tuvu, ne mīlestību, bet vērtību.

 

Kontakti

Laikraksts „Izglītība un Kultūra”

Laikraksta „Izglītība un Kultūra” elektroniskais pielikums „Pirmsskolas Izglītība”

Galvenā redaktore — Daiga Kļanska

daiga.klanska@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29808301

 

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.