Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Klases 100 Latvijas skolās piedalīsies veselīga dzīvesveida izaicinājumā

Autors: Regīna Ikala, SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja @ 05.11.2019

Ar vairāk nekā 330 klašu pieteikumiem ir noslēdzies Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase" ietvaros rīkotais konkurss dalībai aizraujošā izaicinājumā "Sporto Labākai dzīvei". Izvērtējot skolēnu sagatavotās radošās idejas unikāliem vingrojumiem un veselīgām brokastīm, noskaidrotas tās 100 klases, kuras apgūs jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un sacentīsies īpaši sagatavotās sportiskās disciplīnās.

Lai piedalītos konkursā par iespēju savā skolā uzņemt "Sporto Labākai dzīvei" sacensību komandu, 2.-6. klašu skolēniem bija jāizaicina uz draudzīgu sacensību divas citas klases no savas skolas, kā arī jāparāda izdoma, pildot mājasdarba uzdevumus. Pie uzvarētājiem šajā mācību gadā viesosies Rimi Bērniem eksperti - fiziskās sagatavotības treneri un uztura speciālisti, lai rosinātu skolēnus sacensties aizraujošās fiziskajās aktivitātēs un paplašinātu bērnu zināšanas par veselīgu un sabalansētu uzturu.

Ar visām skolām un klasēm, kuras apmeklēs "Sporto Labākai dzīvei" komanda, var iepazīties konkursa mājaslapā: www.rimi.lv/sporto-labakai-dzivei.

Visvairāk pieteikumu saņemti no Vidzemes, kur kopā 40 klases pieteica savus skolasbiedrus veselīga dzīvesveida izaicinājumam. Ar īpašu aktivitāti šoreiz izcēlās skolēni no Ķekavas vidusskolas, iesūtot sešus pieteikumus konkursam, no kuriem četru klašu pieteikumi tika atzīti par uzvarētājiem.

"Rimi Bērniem papildina jau tradicionālās "Sporto visa klase" aktivitātes, aizraujošām sacensībām "Sporto Labākai dzīvei", lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū. Izzinošā sacensību programma izglītos skolēnus par sabalansētu uzturu un fiziskajām aktivitātēm, kas palīdzēs sasniegt ikviena jaunā sportista mērķus. Rimi jau ilgstoši atbalsta veselīga dzīvesveida popularizēšanu bērnu un jauniešu vidū, tāpēc esam pārliecināti, ka veselīga un aktīva dzīvesveida pamati ir jāveido jau no mazotnes," skaidro Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte.

"Sporto Labākai dzīvei" sacensības katrā skolā norisināsies trīs pieteikto klašu starpā. Sacensību disciplīnas veidotas tā, lai saliedētu klases darbu, pārbaudītu skolēnu erudīciju un fizisko veiklību. Skolēni apgūs Rimi Bērniem ekspertes Ogas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinās spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs, kā arī pagatavos savu veselīgo maltīti Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā.

Katra klase, pie kuras viesosies "Sporto Labākai dzīvei" komanda, saņems gardas un veselīgas balvas no Rimi. Savukārt katru sacensību ātrākā klase saņems Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:Kontakti

Izdevniecības vadītāja: Violeta Brenčeva

Tālr. 26002264

E-pasts: info@izglitiba-kultura.lv

Izdevniecības galvenā redaktore: Vita Pļaviņa

Tālr. 29190557

E-pasts: redakcija@izglitiba-kultura.lv 

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

 

 

Laikraksts "Izglītība un Kultūra"

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

No 2019. gada augusta e-izdevumus izdod SIA "V-Media" (Reģ.nr. 4010336926) un SIA "Unigunde" (50003635891)