Pirkt e-laikrakstu  Laikraksta tirdzniecības vietas    Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti Interešu izglītība e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

Adventa tirdziņa ienākumus ziedos Rīgas Lutera draudzes kora tērpu iegādei

Autors: IK informācija @ 08.12.2017

Adventa tirdziņa ienākumus ziedos Rīgas Lutera draudzes kora tērpu iegādei
Foto: Publicitātes foto

10. decembrī plkst. 13.00 Rīgas Lutera Draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, pēc dievkalpojuma sāksies ikgadējais labdarības pasākums – Adventa tirdziņš, kurā ikvienu sagaidīs sirsnīga noskaņa, mūzika, dziesmas, sarunas, smiekli, atkalredzēšanās, dalīšanās prieks, pārdošana un pirkšana. Šī gada Adventa tirdziņa devīze ir: „Saposīsim savu kori Latvijas simtgades un Dziesmu svētkiem!”

 

Pēc Adventa tirdziņa svinīgas atklāšanas uzstāsies Rīgas Lutera draudzes jauktais koris un bērnu ansamblis, tāpat gaidāma ikgadējā izsole un loterija Rīgas Lutera draudzes mācītāja Kaspara Simanoviča vadībā, seno priekšmetu, grāmatu, rokdarbu u.c. labumu andele, radošā darbnīca bērniem, kūku un citu gardumu degustācija, kā arī brīvdabas kafejnīca ar karstajiem dzērieniem, desiņām un štovētiem kāpostiem.

Visi tirdziņā gūtie ienākumi tiks ziedoti, lai palīdzētu Rīgas Lutera draudzes jauktajam korim sagādāt tērpus dalībai dievkalpojumos un koncertos. Pēc Rīgas Lutera draudzes mācītāju teiktā, šādi mēs parādām, cik svarīgs ir koris, ka mēs to atbalstām. Tā ir sena kristīga tradīcija, ka koriem ir sava vieta dievkalpojuma liturğijā. Draudzes mācītāji ir vienisprātis, ka koris kā kalpošanas nozare piedalās centrālajā draudzes notikumā – dievkalpojumā, tāpat tas reprezentē draudzi, nesot Rīgas Lutera draudzes vārdu arī ārpus Torņakalna baznīcas. Dziedošs Dieva vārds!

 

„Adventa laikā vēlamies īpaši iepriecināt draudzes locekļus, izpildot skaistākās Ziemassvētku dziesmas, kā arī vairākas dziesmas no nākamā gada Dziesmu svētku repertuāra. Priecājamies, ka draudze novērtē mūsu darbu, regulāro kalpošanu dievkalpojumos, kā arī uzstāšanos citos dievnamos, un šī gada Adventa tirdziņa ienākumi tiks ziedoti tieši kora tērpu iegādei. Ceram jau nākamās vasaras Dziesmu svētkos radīt labu kora koptēlu ar jaunajiem tērpiem,” saka Rīgas Lutera draudzes jauktā kora diriģents Matīss Tučs.

 

Atjaunotā Rīgas Lutera draudzes jauktā kora pirmais mēģinājums notika 2015. gada 10. novembrī, pakāpeniski izveidojot un nostiprinot četras balsu grupas – aktīvi darbojas aptuveni 40 koristi – lielākā daļa ir draudzes locekļi. Rīgas Lutera draudzes koris izpilda sakrālo un laicīgo mūziku, ir izveidojis arī veiksmīgu radošo sadarbību ar vairākiem Latvijas koru kolektīviem. 2018. gadā gaidāms viens no Latvijas koru mūzikas lielākajiem pasākumiem XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kurā tiesības piedalīties ieguvis arī Rīgas Lutera draudzes koris. 

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:


E-pasts:
Parole
Reģistrēties
Skolas soma

Bērnu drošība

Pirmklasnieks

Latvijas Izglītības Vadītāju asociācija

LIZDA

Atziņas

Katra nepareiza izvēle ir nākotnes bezdarbnieks, kas valstij izmaksā krietni vairāk nekā viens karjeras konsultants.
Dace Kalniņa, Grundzāles pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja, izglītības metodiķe un projektu koordinatore


Gadās arī tā...

No skolēnu domrakstiem:
Edgars ir pārdzēris visu, kas viņam ir.

 

Kontakti

Laikraksts „Izglītība un Kultūra”

Laikraksta „Izglītība un Kultūra” elektroniskais pielikums „Pirmsskolas Izglītība”

Galvenā redaktore — Daiga Kļanska

daiga.klanska@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29808301

 

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

Galvenā redaktore — Vita Pļaviņa

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 29190557

 

Abonēšanas, reklāmas un mārketinga vadītājs: Andris Barkāns

info@izglitiba-kultura.lv

reklama@izglitiba-kultura.lv

Tālr. 67096393; 25628748

 

Literārā redaktore: Zigrīda Purvlīce

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Maketētāja: Linda Prātniece

redakcija@izglitiba-kultura.lv

 

Izdevēja SIA „AB konsultants” rekvizīti:

Reģ. Nr. 40103361805

Juridiskā adrese: Stabu iela 46/48–61, Rīga, LV-1011 

Biroja adrese: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010

Banka: AS „Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV78HABA0551030067643

 

Stingri aizliegts portālā www.izglitiba-kultura.lv un avīzē "Izglītība un Kultūra" publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez redakcijas rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no laikraksta redakcijas ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz laikrakstu „Izglītība un Kultūra”.

Publikācijās paustais viedoklis ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.