Kontakti    Reklāma
   

Seko līdzi jaunumiem: Twitter Draugiem.lv Facebook
Sākums Raksti e-žurnāls Vecākiem e-Pirmsskolas Izglītība Abonēt

LATVIJAS VALSTS SIMTGADE. Pašu radīts un radāms stāsts

Autors: IK informācija @ 22.12.2017

LATVIJAS VALSTS SIMTGADE. Pašu radīts un radāms stāsts
Foto: Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" logo

„Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba,” tā 1911. gadā lugā Indulis un Ārija rakstīja Rainis. Šī atziņa veselu gadsimtu ir caurvijusi ar prieku un skumjām, iznīcību un atjaunotni, Latvijas valsts dibināšanu un valstiskās neatkarības atjaunošanu, tā kodolīgi ir paudusi mūsu valstsgribu, ticību saviem spēkiem un vēlmi būt brīviem.

Arī šodien mums pa spēkam ir viss, kam ticam. Raiņa citāts ir izraudzīts par ceļavārdiem lielākajam notikumam mūslaiku Latvijas vēsturē – Latvijas valsts simtgadei. Valsts simtgade ir mūsu paaudzes iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts 100. dzimšanas dienu, stāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju.

Latvijas valsts netapa vienā dienā, tā bija mērķtiecīga, drosmīga un tālredzīga Latvijas cilvēku rīcība. Valsts izveidošanai, tās aizstāvēšanai un nostiprināšanaibija vajadzīgi vairāki gadi, tāpēc Latvijas valsts 100. gadadienas programma, izzinot mūsu valsts izveidē nozīmīgus notikumus un personības, aptver laiku no 2017. līdz 2021. gadam.

Simtgades norises ir veidotas tā, lai dotu iespēju ikvienam būt aktīvam svētku veidotājam. Programmā ir iekļauti gan nacionāli un starptautiski nozīmīgi notikumi, gan nozaru ministriju aktivitātes, pašvaldību, nevalstisko organizāciju, vietējo kopienu un iedzīvotāju iniciatīvas.

Latvijas valsts simtgadē ikviens ir aicināts dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, kopīgi paveikt ko nozīmīgu.

Uzzini un iesaisties!

www.lv100.lv

 

#LV100

Komentāri:
Citi lasītāji iesaka:Kontakti

Izdevniecības vadītāja: Violeta Brenčeva

Tālr. 26002264

E-pasts: info@izglitiba-kultura.lv

Izdevniecības galvenā redaktore: Vita Pļaviņa

Tālr. 29190557

E-pasts: redakcija@izglitiba-kultura.lv 

vecakiem@izglitiba-kultura.lv

 

 

Laikraksts "Izglītība un Kultūra"

Laikraksta "Izglītība un Kultūra" elektroniskais pielikums "Pirmsskolas Izglītība"

Elektroniskais žurnāls „Vecākiem”

No 2019. gada augusta e-izdevumus izdod SIA "V-Media"

Reģ.nr. 40103369264